• SILVER Probiotic 9 mld CFU - 60 wegekaps. MYVITA

W trakcie produkcji w preparacie zamknięto 9 mld kultur bakterii z 15 przebadanych klinicznie szczepów, a skład został wzbogacony o naturalny prebiotyk w postaci inuliny oraz leucynę, aminokwas pochodzący z białka.Wszystkie składniki zostały zamknięte w specjalnie opracowanej kapsułce bez barwników DRCaps (wytworzonej z roślinnej celulozy), która chroni zawartość przed działaniem kwasu żołądkowego w trakcie transportu do jelit.

79.95
szt. Do przechowalni
Dostępność Średnia dostępność

MYVITA SILVER PROBIOTIC 9 MLD CFU

Wskazania:
Suplement diety MyVita Silver Probiotic 9 mld CFU jest w 100% czystym preparatem zawierającym kultury bakterii probiotycznych, których doustne podawanie ma na celu uzupełnienie mikroflory jelitowej i wzmocnienie organizmu. Produkt może być z powodzeniem stosowany przez wegetarian i wegan.

Właściwości:
MyVita Silver Probiotic 9 mld CFU to suplement diety, który zawiera wyłącznie aktywne składniki i jest wolny od sztucznych dodatków i wypełniaczy. Zamknięto w nim 9 mld kultur bakterii z 15 przebadanych klinicznie szczepów. Dodatkowo skład wzbogacono o naturalny prebiotyk w postaci inuliny oraz leucynę, aminokwas pochodzący z białka. Wszystkie składniki preparatu są zamknięte w specjalnie opracowanej roślinnej kapsułce bez barwników DRCaps, która zabezpiecza ich zawartość przed działaniem kwasu żołądkowego w trakcie transportu do jelit. Bakterie probiotyczne zostały stworzone w zaawansowanym centrum badawczym firmy Probiotical bazując na najwyższych standardach farmaceutycznych. Specjalna technologia wytwarzania pozwala na  zachowanie stabilności kompleksu przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej przez okres dwóch lat.  Kultury bakterii probiotycznych to szczepy drobnoustrojów obecnych w jelitach człowieka i pozytywnie wpływających na funkcjonowanie organizmu. Podawanie ich doustnie uzupełnia mikroflorę jelitową i wzmacnia organizm. Odpowiedni stan flory jelitowej korzystnie oddziałuje na prawidłowy stan układu odpornościowego, a także sprzyja lepszemu wchłanianiu wartości odżywczych z pokarmów. Bakterie probiotyczne wykazują antagonistyczne działanie wobec mikrobów patogennych – wytwarzają związki, na czele z kwasami organicznymi, które redukują pH poza wartość optymalną dla odpowiedniego rozwoju komórek chorobotwórczych. Stosowanie synbiotyku przynosi szczególne korzyści ponieważ preparat ten, oprócz kultur bakterii zawiera także pożywkę w postaci inuliny pochodzącej z cykorii, która przyspiesza ich namnażanie w jelitach.

Skład

Wielkość opakowania: 60 kapsułek roślinnych

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki 1 kapsułka RWS
Bifidobacterium bifidum BB01 600 mln CFU <>
Bifidobacterium lactis BS01 600 mln CFU <>
Bifidobacterium longum BL03 600 mln CFU <>
Bifidobacterium longum BL03 600 mln CFU <>
Bifidobacterium breve BR03 600 mln CFU <>
Lactobacillus acidophilus LA02 600 mln CFU <>
Lactobacillus plantarum LP01 600 mln CFU <>
Lactobacillus plantarum LP02 600 mln CFU <>
Lactobacillus rhamnosus LR05 600 mln CFU <>
Lactobacillus rhamnosus LR04 600 mln CFU <>
Lactobacillus rhamnosus LR06 600 mln CFU <>
Lactobacillus rhamnosus GG 600 mln CFU <>
Lactobacillus casei subsp. paracasei LPC00 600 mln CFU <>
Lactobacillus salivarius subsp. salivarius CRL1328 600 mln CFU <>
Streptococcus thermophilus FP4 600 mln CFU <>
Lactobacillus pentosus LPS01 600 mln CFU <>
Inulina 365 mg <>
L-leucyna 10 mg <>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

*CFU – jednostka tworząca kolonię bakterii.

Składniki:

Inulina z korzenia cykorii (Cichorium), L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej DRCaps), kompleks 15 szczepów bakterii.

MyVita sp. j., ul. Nowodworska 17, 59-220 Legnica 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne
  • Producenci