• Producent - AVA POLSKA kosmetyki ekologiczne i naturalne

  • Parametry

Od producenta: Laboratorium Kosmetyczne AVA zostało założone prawie 60 lat temu z miłości do naturalnego stylu życia. W zgodzie z naturą to hasło, które przyświeca nam od początku istnienia firmy. 

Tworzymy produkty, które odpowiadają potrzebom każdej skóry – od dojrzałej, aż po trądzikową. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Kosmetyki produkujemy z miłością, wierząc naturze i nauce. Poszukujemy innowacji i nieodkrytych rozwiązań, których połączenie owocuje produktami najwyższej jakości i skuteczności.

Jako pierwsza polska firma kosmetyczna stworzyliśmy serię kosmetyków naturalnych i organicznych certyfikowanych przez międzynarodową instytucję – ECOCERT. Opracowywane we własnym zakresie receptury produktów pielęgnacyjnych wykorzystują wyłącznie najbardziej wartościowe surowce naturalne, których pozytywne i skuteczne oddziaływanie na skórę zostało dowiedzione naukowo. Nasze produkty są przetestowane dermatologicznie oraz w żaden sposób nietestowane na zwierzętach.