• Producent - BAUCK HOF mieszanki do wypieków NIEMCY


  • Parametry
Od producenta :Produkujemy w sposób tradycyjny, w kamiennym młynie zbożowym - wszystko od białej mąki do mąki pełnoziarnistej, posiadamy piec do prażenia zbóż na produkty specjalne. Wsłuchując się w specjalne potrzeby naszych Klientów nie rezygnujemy jednak zupełnie z nowoczesności. Dedykowany młyn bezglutenowy koncentruje się na przemiale owsa z dzienną zdolnością produkcyjną powyżej 100 ton. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo produktów dzięki systemom czyszczącym o najwyższych standardach technicznych. W sumie posiadamy 3 młyny, 10 linii pakujących, 3 mieszarki, mikser do muesli. Wytwarzamy 139 000 paczek produktów dziennie i przerabiamy 19 700 ton zboża rocznie.

Nasza firma została założona przez ekologicznych rolników z północnych Niemiec. Nadal ich wspieramy, zaopatrując się w nasze surowce jak najbliżej naszego domu: Pomagamy uczynić rolnictwo ekologiczne w naszym regionie opłacalnym na przyszłość poprzez regularne spotkania z rolnikami ekologicznymi Demeter z północnych Niemiec, długoterminowe planowanie upraw, długoterminowe kontrakty na dostawy i inwestycje w grunty pod rolnictwo ekologiczne.
Posiadamy certyfikat unijnego systemu zarządzania EMAS (Eco-Management and Audit Scheme). Chronimy zasoby naturalne i oszczędzamy energię. Wszystkie nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikat IFS (International Food Standard) na wyższym poziomie, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie wymagania prawne dotyczące produkcji żywności. Ponadto jesteśmy certyfikowani przez: AOECS, Demeter, Bio, Fair.