• Producent - HORIZON HOLANDIA

Od producenta: Gaston Smit, założyciel Horizon, w 1978 roku wyprodukował na kuchennym stole swojego studenckiego mieszkania pierwsze słoiki ekologicznej tahinę. Gaston jako pierwszy wprowadził masła orzechowe bio i tahinę bio, po prostu eksperymentując. Produkty Horizon szybko jednak zyskały popularność, a Horizon stała się ważną na rynku marką.

Od 1978 roku nasza stabilna, wysoka jakość jest po prostu nie do pobicia dzięki długoterminowej współpracy bezpośrednio z rolnikami i naszym szczegółowym kontrolom tejże jakości. Produkujemy bio masła orzechowe, tahini i syropy wyłącznie z najlepszych ekologicznych składników z własnego importu. Najwyższa jakość i cudowny smak są dla nas zawsze najważniejsze, a możemy je osiągnąć dzięki autorskim, sekretnym procedurom mielenia i prażenia. Nasze potrzeby zaspokaja mała linia produkcyjna z różnymi rodzajami maszyn do mielenia dla uzyskania optymalnej konsystencji i smaku zgodnie z naszymi również sekretnymi recepturami, oczywiście bez zbędnych dodatków, a tymczasem...

... każdego ranka nasz kierownik ds. jakości odbiera świeżo wyprodukowany ciepły słoik masła orzechowego, aby upewnić się, że jego jakość jest zgodna z naszymi wysokimi standardami.
  • Parametry