• Producent - CLIPPER herbaty ekologiczne ANGLIA

Od producenta: Clipper - jeśli herbata, to tylko Fair!

Herbata jest zaraz po wodzie najpopularniejszym napojem na świecie – co sekundę wypijanych jest 70 000 filiżanek! Niestety zbyt często ludzie zapewniający nam ten wspaniały napitek muszą walczyć o swoje prawa i godziwą zapłatę za ciężką pracę. Dlatego jesteśmy dumni, że jesteśmy największą brytyjską marką herbaty Fairtrade.

Będąc Fairtrade przyczyniamy się do lepszego świata od producentów po planetę.

Prosta czynność, jaką jest wybór i zakup produktów Fairtrade może zmienić świat i życie ludzi, którzy z troską każdego dnia zbierają twoją herbatę. Ta paczka herbaty może pomóc dziecku pójść do szkoły, zapewnić sprzęt medyczny ratujący życie lub przejść komuś na w pełni zasłużoną emeryturę. Malutka filiżanka o potężnej mocy, która może przynieść światu dużo dobra każdego dnia, jeśli wybierzesz odpowiednią. Clipper zobowiązuje się dostarczyć Tobie herbaty na warunkach Fairtrade, kupowanej bezpośrednio z plantacji herbaty, plantacji, którą bardzo dobrze zna i z którą współpracuje od wielu lat. Co roku kupuje około 1000 ton herbaty Fairtrade, co aktywnie wspiera aż 114 000 producentów herbaty i ich rodziny.

Czy wybór herbaty Fairtrade to kompromis w kwestii smaku i gustu?

Absolutnie nie! Herbaty Clipper nie tylko są dobre dla rolników, plantatorów i zbieraczy, ale smakują absolutnie pysznie. Naszą herbatę pozyskujemy od najlepszych plantatorów na świecie, wybierając najsmaczniejsze i najlepszej jakości herbaty Fairtrade. Nie musisz iść na kompromis w kwestii smaku, a na dodatek czynisz dobro. To podwójna wygrana!

Jeśli chodzi o herbatę Fairtrade kontra herbatę nie fairtrade, uważamy, że istnieje jasny i łatwy wybór. Teraz możesz usiąść wygodnie i cieszyć się herbatą Clipper, jednocześnie wiedząc, że czynisz kolejny dobry uczynek tego dnia.
  • Parametry