• Producent - My love my life NIEMCY

MyLove-MyLife to wizja dostarczania ludziom w najlepszych wegańskich produktach ekologicznych tworzonych z sercem i rozumem. Zrób coś dobrego dla siebie i środowiska. W MyLove-MyLife chcemy Ci to ułatwić i wzbogacając Twoją dietę i styl życia autentycznymi alternatywami dla mleka krowiego.

Kochamy dobre jedzenie
Pyszne kreacje MyLove-MyLife pochodzą z idyllicznego podnóża austriackich Alp. Produkty wytwarzane są z włoskich migdałów, kokosa Fairtrade ze Sri Lanki i Filipin oraz najlepszych austriackich płatków owsianych. Nasze produkty wytwarzane są z największą starannością, wiedzą techniczną i dbałością o szczegóły.
Bez kompromisów
Asortyment obejmuje wegańskie alternatywy jogurtów i mleka krowiego. Wszechstronne warianty roślinne przekonują przyjemną kwaskowatością i kremową konsystencją, bez dodatku cukru.

Są idealnymi składnikami przepisów w Twojej kuchni. Pieczenie, gotowanie czy proste śniadanie - wszystko jest możliwe. Uzupełnieniem naszej oferty są pyszne wariacje podstawowych alternatyw o bardzo dużej zawartości owoców.
  • Parametry