• Producent - BIOVEGAN NIEMCY

BIOVEGAN od niemal 35 lat wprowadza innowacje w sektorze ekologicznym! Ideą założycieli było oferowanie dobrej, wegańskiej, ekologicznej żywności dla wszystkich, także tych, którzy cierpią na alergie i nietolerancje. Firma sprzedaje produkty, które uszczęśliwiają ludzi.

W 1986 roku Claus i Käthe Henneke wynaleźli wegański starter do fermentacji. Od tego czasu BIOVEGAN stale rozwija nowe produkty. Pierwszy ekologiczny proszek do pieczenia, pierwszy bezcukrowy środek żelujący, pierwszy proszek do lodów bez użycia maszyny do lodów i wiele innych. Firma opracowuje produkty bez aromatów i dodatków smakowych! Bez żadnych sztuczek i naturalnie wegańskie! BIOVEGAN oznacza dobre produkty, jak żadne inne. Ekologiczne. Wegańskie. Jedyne w swoim rodzaju. Innowacyjne. Zrównoważone. Przezroczyste. Całe jedzenie. I smacznie!

BIOVEGAN jest specjalistą od ekologicznych składników do pieczenia i gotowania oraz liderem na rynku w kategorii deserów, żelowania i wiązania oraz środków pomocniczych. Ponadto BIOVEGAN to zdobywca „Große Preis des Mittelstandes”, European Business Award i TOP 100. Wiele pojedynczych produktów z asortymentu zostało również nagrodzonych. BIOVEGAN posiada certyfikat IFS, zapewniający niezawodne zarządzanie jakością i zapewnioną jej kontrolę.

Filozofia charakteryzuje się innowacyjnością oraz szczerością i autentycznością. Nowy, bardzo ekologiczny budynek produkcyjno-magazynowo-biurowy znajduje się w Bonefeld, w Nadrenii-Palatynacie (południowy zachód Niemiec), w pierwszym ekologicznym parku biznesowym w regionie.

Filary firmy to zrównoważony rozwój i uczciwość. Przykładowo nasza wysokiej jakości wanilia Bourbon jest kupowana z Madagaskaru w bezpośrednim handlu. Wanilia BIOVEGAN Bourbon ma certyfikat Rainforest Alliance od 2020 roku, co jest częścią zobowiązania ochrony lasów deszczowych na Madagaskarze. To najlepsza wanilia Bourbon ze sprawiedliwego i zrównoważonego rolnictwa. Jest nie tylko aromatyczna i smaczna, ale „fair” dla ludzi i środowiska. Oprócz zrównoważonego pochodzenia wanilii BIOVEGAN Bourbon, dla firmy szczególnie ważne jest wspieranie rolników i ich rodzin w ich codziennej pracy, aby zagwarantować regularne i godziwe wynagrodzenie.

Wszechstronne zaangażowanie, miłość do natury i chęć uczynienia świata lepszym miejscem dzięki ekologicznym i wegańskim produktom, motywuje firmę do dalszego dostarczania klientom innowacji w przyszłości.
  • Parametry