• Producent - Pan do Mar rybołóstwo zrównoważone HISZPANIA

Od producenta: Jesteśmy firmą rodzinną, która od początku ubiegłego wieku poświęca się produkcji konserw z owoców morza. Nasza fabryka znajduje się w Vilanova de Arousa (Hiszpania), nadmorskim mieście w północno-zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego.

Pan do Mar to nazwa, pod którą sprzedawane są nasze produkty, nasze logo to odzwierciedlenie naszej historii i filozofii pracy, opartej na racjonalnym i zrównoważonym wykorzystaniu zasobów morskich, przetwarzanych zgodnie z tradycyjnymi metodami.

Czujemy się spadkobiercami wielowiekowej tradycji producentów konserw. Z dumą śledzimy metody przetwarzania i obróbki ryb, które przekazali nam starsi, nie rezygnując z aktualnego postępu technicznego w zakresie kontroli i bezpieczeństwa żywności.

Ręcznie robione przetwory:
Ryby są czyszczone, ręcznie filetowane i gotowane zgodnie z tradycyjnymi praktykami i wedle przepisów lokalnej kuchni.

Zrównoważone rybołówstwo:
Wszystkie nasze ryby pochodzą ze zrównoważonych łowisk i są poławiane przy użyciu zrównoważonych narzędzi, zgodnie z kryteriami zatwierdzonymi przez FAO i organizacje ochrony przyrody, w oparciu o selektywne i kontrolowane połowy.

Składniki ekologiczne:
Nasze zainteresowanie ochroną środowiska naturalnego jest kluczowe przy doborze składników, którymi posługujemy się przyprawiając nasze produkty rybne i ze skorupiaków. Wszystkie pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych lub biodynamicznych.

... i szacunek:
• Dla środowiska, ponieważ wierzymy, że musimy przekazać naszym dzieciom świat tak bogaty i różnorodny, jak ten, który otrzymujemy.
• Za pracę naszych pracowników, współpracowników i dostawców.
• Dla naszych Klientów, którzy zasługują na najwyższą jakość, jaką możemy zaoferować w naszych produktach.
  • Parametry