• Producent - ONLY BIO eko kosmetyki POLSKA

OnlyBio.life jest polską, biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która od początku swojej działalności opracowuje nowatorskie substancje oraz kosmetyki i środki czystości oparte na surowcach naturalnych.

Filozofia, którą kieruje się firma, to 3 x 100%, czyli w stu procentach naturalne surowce (przynajmniej 99 proc. składników pochodzenia naturalnego), w stu procentach ekologiczne opakowania oraz w stu procentach bezpieczna dla środowiska fabryka.

Aktywność firmy skupia się na opracowywaniu metod pozyskiwania nowych surowców i zastosowaniu ich w recepturach produktów. Produkty OnlyBio.life to efekt finalny pracy specjalistów z wieloletnią praktyką w tworzeniu kosmetyków i środków czystości. Doświadczenie związane z produkcją tradycyjnych kosmetyków i chemii gospodarczej oraz wiedza na temat ich negatywnego wpływu na zdrowie i naturę sprawiają, że firma z pełną świadomością oferuje swoim konsumentom wyroby przyjazne środowisku oraz bezpieczne dla użytkowników.

W portfolio OnlyBio.life znajdują się dwie marki: OnlyBio – produkty przeznaczone do higieny i pielęgnacji ciała dorosłych oraz dzieci od pierwszego dnia życia, a także OnlyEco – oferująca ekologiczne środki czystości.

Wspólnym mianownikiem dla wszystkich produktów wyróżniającym je w skali świata jest wykorzystanie unikalnych składników – biosurfaktyny i biorafinowanego lewanu.
Firma OnlyBio.life produkuje najbardziej kompleksowe, przyjazne środowisku i bezpieczne dla skóry człowieka produkty, które powstają na bazie naturalnych składników. Korzystając z ich właściwości, jak również z wiedzy teoretycznej oraz praktycznego doświadczenia specjalistów z różnych dziedzin, Spółka dokłada wszelkich starań, aby jej produkty charakteryzowały się najwyższą jakością – były wydajne i skuteczne z jednoczesnym poszanowaniem otaczającego świata.
Wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych, certyfikowanych upraw: firma zapewnia, że dogląda wykorzystywane składniki od ziarna aż po zbiory. Naturalność produktów potwierdza certyfikat Ecocert w najwyższym standardzie Cosmos, a ich wegańskość – certyfikat Vegan Society.
Produkty, które mają pośredni lub bezpośredni kontakt ze skórą mają swoją wersję hipoalergiczną z certyfikatem Astma-Allergy Denmark i jako pierwsze w Polsce otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
  • Parametry