• Producent - POLSKA RÓŻA POLSKA

Zakład „Polska Róża” to polska firma stworzona przez inż. Ernesta Michalskiego pod koniec lat 70. Założyciel, po wielu latach nieskutecznego leczenia farmakologicznego niedoboru witaminy C, odnalazł jej naturalne, niezwykle bogate źródło – owoc róży. Niezwykła skuteczność owocu skłoniła go do założenia firmy, która do dziś oferuje klientom prozdrowotną żywność najwyższej jakości.

Od początku swojego istnienia firma opiera swą działalność na idei łączenia uprawy róż owocowych z pracą zakładu przetwórczego i aktywnością popularnonaukową. Posiadamy własne ekologiczne plantacje różane oraz sieć zaprzyjaźnionych plantatorów na terenie Polski, zapewniających pozostałe surowce. Dzięki dyscyplinie technologicznej i nieustannej dbałości o produkty przekazujemy swoim odbiorcom to, co najcenniejsze w owocach – składniki odżywcze, witaminy i minerały.

Zaufanie klientów zdobyliśmy — odpowiadając na ich potrzeby i niezmiennie oferując produkty najwyższej jakości. W czasach, gdy przemysł oferuje tanią i masową produkcję, która nie zważa na rzeczywistą wartość dla zdrowia, my dbamy o naturalność naszych produktów. Klienci nie znajdą w nich barwników, sztucznych aromatów i konserwantów. Byłoby to niezgodne z naszą filozofią działania. Chcemy przekazać Klientom pełnowartościowy produkt. Wiemy, że to, co naturalne, jest najcenniejsze. Nasze działania spotkały się z uznaniem – stąd liczne nagrody, które przyznawane są zarówno firmie, jak i naszym poszczególnym produktom.

Dziś Polska Róża należy do czołówki krajowych producentów naturalnych przetworów owocowych. Flagową serią pozostają jednak ciągle soki, syropy i konfitury z dzikiej róży. W końcu nazwa Polska Róża zobowiązuje!
  • Parametry