• Producent - Natura Nuova musy dla dzieci bio WŁOCHY

Od producenta: Natura Nuova. Z ziemi do Ciebie
Wprowadzanie natury w codzienne życie każdego człowieka: to idea, która przyświeca podróży Natura Nuova od pierwszego dnia jej istnienia. Natura Nuova narodziła się w 1994 roku w Bagnacavallo, w Emilia-Romania, jednym z najbardziej urodzajnych regionów rolniczych we Włoszech. Filozofia firmy od samego początku jest jasna: najwyżej jakości surowce, krótki łańcuch dostaw, inwestycja w innowacje, dążenie do smacznej, zbilansowanej i zrównoważonej diety oraz brak kompromisów.

W imię jakości
Za każdym naszym produktem stoi pasja i jakość wspaniałego konsorcjum, którego zaufani członkowie codziennie dostarczają najświeższe składniki i przestrzegają najwyższych standardów jakości.

Doskonałe surowce, doświadczenie i miłość to nasza recepta na sukces. W Natura Nuova na pierwszym miejscu jest jakość. Starannie wybieramy nasze surowce z najlepszych lokalnych zbiorów, stawiając tylko na plony najwyższej jakości. Jesteśmy bardzo dumni z naszego krótkiego łańcucha dostaw i pełnej, przejrzystej identyfikowalności naszych produktów.

Zimna ekstrakcja miazgi owocowej
Każda roślina jest naturalnie stworzonym cudem, którego nigdy nie należy zepsuć ani zmieniać, a jedynie ulepszyć. Specjalnie w tym celu wdrożyliśmy najnowszą technologię, aby zachować walory smakowe i odżywcze naszych produktów. Dzięki ekstrakcji owoców na zimno, wszystkie nasze metody produkcji opierają się na delikatnych, nieinwazyjnych technologiach przetwarzania, które szanują i zachowują wszystkie soczyste walory.

Zdrowie na wynos
Dla nas opakowanie to znacznie więcej niż zwykłe opakowanie, to sposób na wygodne włączenie naturalnej żywności do codziennego życia. Opakowania muszą być praktyczne, wszechstronne i trwałe. Natura Nuova inwestuje w badania i rozwój, aby zapewnić Ci bezpieczne i praktyczne pomysły na opakowania, które możesz zabrać ze sobą do pracy, na siłownię i praktycznie wszędzie. Nasze opakowania są zaprojektowane tak, aby zachować właściwości odżywcze oraz naturalny smak naszych produktów.

Natura Nuova dla zrównoważonego rozwoju
Natura Nuova zawsze była ekologiczna i myślała ekologicznie: nasze zaangażowanie w ochronę środowiska ukształtowało firmę, począwszy od sposobu, w jaki radzimy sobie z marnotrawstwem energii, a skończywszy na zarządzaniu naszymi zasobami naturalnymi.
  • Parametry