• Producent - KOURELLAS greckie sery GRECJA

Kourellas S.A. jest pierwszą firmą w Grecji, która w 1996 roku rozpoczęła produkcję ekologicznego nabiału z mleka. Obecnie firma współpracuje z setką ekologicznych gospodarstw rolnych wybranych przez firmę, na 20 tysiącach hektarów uprawiane zboża, rośliny strączkowe i różne inne, które stanowią później paszę dla ogromnej ilości hodowanych zwierząt.

Firma posiada również swoje własne gospodarstwa ekologiczne z bydłem i owcami oraz nowoczesny zakład produkujący ekologiczne pasze, dzięki czemu jest w stanie zapewnić całkowicie zintegrowany system produkcyjny.

Produkty Korellas znane są z najwyższego bezpieczeństwa, niezrównanej jakości i niepowtarzalnego smaku, który wynika ze szczególnego klimatu tego obszaru. Kourellas posiada własną sieć odbioru mleka, przechowywania, pasteryzacji, przetwarzania, dojrzewania, pakowania i magazyny produktów końcowych. Firma współpracuje z 300 producentami mleka i 100 rolnikami, od których firma pozyskuje cały surowiec.
Przez lata zbudowano zintegrowany system produkcji mleczarskiej, certyfikowany za skuteczne stosowanie odpowiednich przepisów. Firma produkuje wyłącznie z surowców bez GMO. Wszystkie produkty ekologiczne są certyfikowane zgodnie z przepisami UE i USDA. Kourellas posiada laboratorium kontroli jakości i przestrzega nienaruszalnego systemu identyfikowalności.
  • Parametry