• Producent - DOTI w czekoladzie POLSKA

Od producenta: Doti to polska, rodzinna Manufaktura owoców i orzechów w czekoladzie. Od 1991 roku łączymy różnorodne smaki oferując słodkie, niezapomniane chwile. Produkujemy pyszne czekoladki z wyselekcjonowanych składników. Nasze ekologiczne owoce i orzechy w czekoladzie gorzkiej są równocześnie bezglutenowe, odpowiednie dla wegan, mają wysoką zawartość błonnika i wpisują się w aktualne trendy żywieniowe.

Stosujemy manufakturowe metody produkcji i tradycyjne, własne receptury. Czekoladki produkowane są w tradycyjnych miedzianych bębnach drażeciarskich, w których umieszczamy wybrane owoce lub orzechy i za pomocą chochelki nakładamy kolejne warstwy aksamitnej czekolady. Linia ekologiczna oblana jest wykwintną gorzką czekoladą zawierającą 70% kakao. Wśród naszych eko czekoladek znajdziecie: migdały, żurawinę, nerkowce, daktyle, ziarna kawy Arabica oraz kandyzowany imbir w czekoladzie.

Nasze produkty sprawdzają się w sprzedaży na rynku tradycyjnym i specjalistycznym. Czekoladki Doti to idealne upominki biznesowe, pięknie prezentują się także w koszach prezentowych.
  • Parametry