• Producent - BIO PLANET - seria MĄKI I SKROBIE

W serii mąki i skrobie znajdziemy produkty wyłącznie jednoskładnikowe.

Mąki i skrobie Bio Planet powstają w wyniku mielenia odpowiednio wysuszonych surowców najwyższej jakości. Miałkie produkty są niezbędne w każdej kuchni. Bez nich nie byłoby ciast, pieczywa, naleśników i wielu innych dań. Bardzo często nadają także potrawom odpowiedniej gęstej konsystencji.

Oferta zasięgiem obejmuje typowe mąki z pszenicy czy żyta, różnego typu, także razowe, jak i mąki ze zbóż i pseudozbóż naturalnie bezglutenowych (proso, quinoa, ryż i wiele innych). Ciekawą alternatywą, która znajduje się w serii jest mąka kasztanowa, kokosowa, z ciecierzycy, a nawet konopi. Oczywiście nie brakuje skrobi ziemniaczanej, kukurydzianej i z manioku (tapioki).

Bio Planet nieustannie pracuje nad wprowadzaniem nowych propozycji. Ogromna oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, również osoby z alergiami czy nietolerancjami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Konsumentów firma Bio Planet stworzyła także specjalną linię ekologicznych produktów bezglutenowych z deklaracją bezglutenowości.

  • Parametry