• Producent - PHARMOVIT suplementy POLSKA

Jest w 100% Polskim producentem suplementów diety działającym na rynku od 2013 r. Mając jasno określoną wizję rozwoju, stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Działaniom przyświeca najwyższa dbałość o jakość produktów, a także o zadowolenie Klientów, dlatego wszystkie produkty począwszy od pomysłu, poprzez opracowanie receptury, etykiety, produkcję, kończąc na magazynowaniu oraz dystrybucji, realizowane są na miejscu, w Płocku, w siedzibie firmy.

Jako nieliczni w branży posiadają własny zakład produkcyjny. Konsekwencja w działaniu, determinacja oraz chęć odniesienia sukcesu doprowadził do miejsca w którym są obecnie. W ofercie posiadają ponad 250 pozycji w 6 głównych liniach, CLEAN LABEL, HERBALLINE, PREMIUM, PHARMOVIT, SUPLEMENTY DIETY W PŁYNIE, SPORT zatrudniają prawie 50 wykwalifikowanych, doświadczonych, zaangażowanych osób.

Kładą nacisk na stosowanie witamin i minerałów w organicznej postaci oraz zapewnienie Klientom maksymalnych, dopuszczalnych ilości składników w porcji dziennej produktu. Aktywne formy witamin i organiczne formy minerałów wpływają na jakość suplementu i bezpośrednio przekładają się na biodostępność całego produktu.

Każdy produkt Pharmovit ® posiada kartę produktu. Proces produkcji spełnia wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa zgodne z wymogami HACCP. Firma podlega szczegółowej kontroli Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. By zapewnić najwyższe bezpieczeństwo stosowania, produkty Pharmovit ® poddawane są analizom mikrobiologicznym i fizykochemicznym przy współpracy z laboratorium analitycznym JARS S.A oraz J.S HAMILTON POLAND. Współpracują ze sprawdzonymi, zaufanymi dostawcami surowców i opakowań zarówno z Europy jak i reszty świata: Sabinsa Corporation, Kappa Bioscience, DSM, Seagarden AS, Gelita AG, Nutrilo GmbH, Beneo czy Gnosis. Używają wyłącznie kapsułek renomowanego producenta Lonza Corporation, właściciela takich znaków towarowych jak Vcaps®, Vcaps® plus.

Clean label zgodnie z koncepcją czystej etykiety – produkty charakteryzują się 100% czystym składem, co oznacza, że nie zawierają żadnych sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających ani barwników. Herballine™ to specjalistyczna seria funkcjonalnych, złożonych produktów w formie suplementów diety. Skład powyższych linii produktów bazuje wyłącznie na naturalnych ekstraktach roślinnych, witaminach, minerałach oraz dodatku w postaci ekstraktu z pieprzu czarnego BioPerine®. Dodatek pieprzu czarnego sprawia, iż składniki ziołowe produktu mają zwiększoną skuteczność działania, a składniki odżywcze są lepiej trawione i wchłaniane przez organizm.
  • Parametry