• Producent - BIO PLANET - seria BRĄZOWA (orzechy i pestki)

Orzechy i pestki stanowią jeden z ważniejszych składników zrównoważonej diety. Zawierają dużo niezbędnych witamin oraz składników mineralnych. Zawarte w nich tłuszcze są niezastąpionym cennym paliwem dla całego organizmu.

Zaskakująca jest nie tylko różnorodność gatunków, jak również forma, w której są oferowane. Doskonałym przykładem jest migdał, który dostępny jest jednocześnie w formie klasycznej, blanszowanej, ciętej (płatków migdałowych) lub zmielonej na mąkę. Kokos występuje zarówno w formie chrupiących plastrów i popularnych wiórków.

Bio Planet zwraca szczególną uwagę nie tylko na wysokie walory smakowe i odżywcze, kluczowa jest także najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo konfekcjonowanych surowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Konsumentów firma Bio Planet stworzyła także specjalną linię ekologicznych produktów bezglutenowych z deklaracją bezglutenowości. Produkty dla wygody są konfekcjonowane w kilku gramaturach. Dla oszczędnych i gotujących większe ilości, i dla tych, którzy lubią eksperymentować lub chcą spróbować czegoś nowego. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Parametry