• Producent - BIOMINKI przekąski dla dzieci POLSKA

Biominki to urocze stworki promujące markę ekologicznych produktów i przekąsek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, a także ... dla starszych łasuchów.

Bogata oferta gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Opakowania swoją gramaturą są dopasowane do możliwości dziecka, a także pomagają kontrolować spożycie przekąsek w odpowiedniej ilości.

Oferta swoim zasięgiem obejmuje ekologiczne suszone owoce, takie jak daktyle, morele, jabłka w różnej formie oraz orzechy, które dzięki kompaktowym opakowaniom idealnie sprawdzą się w podróży czy szkole.

Dostępne są także wafle, chrupki i talarki wyrabiane z samych zbóż i pseudozbóż, które naturalnie pozbawione są glutenu. Marka oferuje także propozycje na śniadanie w postaci ekspandowanych ziaren i smakowych kulek i płatków bez zbędnych dodatków.

Dla wielbicieli słodyczy w zdrowszej, ekologicznej wersji stworzone zostały smakołyki, takie jak bio żelki bez żelatyny, galaretki, pianki czy czekoladowe pchełki.

Marka zwraca szczególną uwagę nie tylko na wysokie walory smakowe i odżywcze, kluczowa jest także najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo konfekcjonowanych surowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Konsumentów w Biominkach znajdują się także ekologiczne produkty bezglutenowe z deklaracją bezglutenowości.
  • Parametry