• Producent - LIMA BELGIA

Od producenta: W Limie wiemy, że odpowiednia dieta jest kluczem do wewnętrznej harmonii i zdrowia. Lima została stworzona w 1957 roku. W tamtym czasie promowanie organicznej diety opartej na roślinach było dość nietypowe. Nasz założyciel, Pierre Gevaert, był wizjonerem: bardzo wcześnie wierzył w ekologię i rolnictwo ekologiczne. Laboratorium Lima Expert położyło nawet podwaliny pod prawodawstwo dotyczące żywności ekologicznej w Europie w 1974 roku.

„Wszystkie formy życia żyjące w harmonii”.
Życie w harmonii ze zwierzętami jest potrzebą serca Limy. Od momentu powstania promujemy dietę wegańską i oferujemy produkty w 100% wegetariańskie. Dieta roślinna to świetny sposób na znalezienie harmonii żywieniowej i dbania o naszą planetę. Czy wiesz, że jedząc weganizm, możesz drastycznie zmniejszyć swój ślad węglowy? Dieta oparta na wysokiej jakości zbożach, inteligentnie połączona z warzywami, białkami roślinnymi, owocami i bogatymi w składniki odżywcze przyprawami zapewnia wszystko, czego potrzebuje Twój organizm. Może być też bogata w smaki i zmysłowe niespodzianki!

Dla nas życie w harmonii ze wszystkimi formami życia oznacza również ogólnie szanowanie i wspieranie różnorodności. Wiele możemy się nauczyć od innych kultur, z innych punktów widzenia. W Limie odkrywamy świat i zawsze jesteśmy otwarci na inne tradycje kulinarne. Dzięki temu możemy zaoferować Ci nowe smaki, nowe sposoby gotowania Twoich ulubionych potraw. Inspiruje nas oczywiście Japonia, ale także kultury kulinarne z całego świata. Promowanie i poszanowanie różnorodności wzbogaca nasze życie i jest kluczem do tworzenia lepszego świata dla wszystkich.
  • Parametry