• Producent - MOHANI kosmetyki eko POLSKA

Od producenta: Fascynuje nas to, jak funkcjonuje nasza skóra i wiemy, że ma wyjątkową zdolność samoregulacji i regeneracji. Kluczem do tajemnicy jest, aby odpowiednimi składnikami naturalnymi usprawnić i przyspieszyć te procesy oraz zmobilizować ją do pracy.
Dlatego, urzeczeni mocą natury i rytuałami pielęgnacyjnymi z całego świata, kilka lat temu zaczęliśmy tworzyć kosmetyki, które zatroszczą się o kondycję naszej skóry, przyjazne naturze i człowiekowi. Łagodne, ale efektywne. Naturalne składem, ale skuteczne i wielkie w swoim działaniu.
Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów, kremy, oleje i masła do ciała, hydrolaty, kwasy hialuronowe i peelingujące, organiczne olejki eteryczne, naturalne produkty do higieny jamy ustnej oraz akcesoria do pielęgnacji twarzy i ciała. Wszystkie produkty Mohani są przyjazne weganom.
Manufaktura
Kosmetyki Mohani zawdzięczają swoją skuteczność składnikom pochodzącym z całego świata, od wieków stosowanym w naturalnej pielęgnacji. Od lat współpracujemy z zaufanymi dostawcami i tam, gdzie to możliwe, staramy się korzystać z surowców organicznych.
  • Parametry