• Producent - BIO PLANET - seria NIEBIESKA (ryże, kasze, ziarna)

Seria Niebieska Bio Planet to szeroka gama specjalnie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ekologicznych sypkich produktów, które są niezbędne w każdej kuchni. Swoim zasięgiem obejmuje kilkanaście rodzajów ekologicznego ryżu, które różnią się od siebie kolorem, kształtem, wielkością ziaren i rodzajem obróbki, jakiej zostały poddane.

Ekologiczne Kasze Bio Planet to rozdrobnione lub całe ziarna zbóż oraz pseudozbóż, które otrzymywane są w wyniku oczyszczenia i częściowego pozbawienia okrywy owocowo-nasiennej. Niektóre oczyszczone ziarna są poddawane polerowaniu, gnieceniu, krojeniu, mieleniu lub prażeniu. Niektóre kasze takie, jak kasza gryczana czy jaglana są uznawane za superfoods.

Znajduje się tu także ogromny wybór ziaren. W pestkach i nasionach są skoncentrowane substancje odżywcze, które wraz z ziemią, słońcem i wodą pozwalają wyrosnąć nowej roślinie, dlatego są smacznym, pełnym witamin dodatkiem do każdego pożywnego posiłku czy deseru.

Ryż, kasza i ziarna to odżywcze, treściwe składniki wielu dań, zarówno głównych, jak i zup, przekąsek, przystawek i wielu deserów. Niezwykle bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających Konsumentów.

  • Parametry