• Producent - BIO ORGANICA ITALIA włoskie produkty WŁOCHY

Od producenta: Bio Organica Italia jest prowadzona już przez trzecie pokolenie rolników, od 1960 roku. Obecnie ta wiodąca włoska firma przetwarza w ekologiczne i biodynamiczne oliwki i warzywa z Apulii. Jesteśmy jednym z największych krótkich łańcuchów dostaw we Włoszech, z 100% produkcją ekologiczną i biodynamiczną. Codziennie rozwijamy się, przekształcamy i pakujemy u nas na miejscu, śmiało możemy powiedzieć, że jest to nasz dom. Świeże warzywa są przetwarzane w ciągu 8 godzin od zbioru. Wszystkie surowce do naszych produktów uprawiamy u nas. One dojrzewają na świeżym powietrzu w pełnym słońcu. Do produkcji nie używamy surowców z upraw szklarniowych ani produktów mrożonych. Nasze metody produkcji są całkowicie innowacyjne i ekologiczne, naszą misją jest wytwarzanie najlepszych produktów z poszanowaniem środowiska.

Uważamy, że żywność wykonana z naszych ekologicznych świeżych warzyw wzmacnia metabolizm w taki sposób, że rozwój fizyczny i duchowy człowieka odbywa się w harmonijny i zdrowy sposób.

Nieustannie pracujemy na rzecz poszanowania i ochrony środowiska poprzez wykorzystanie alternatywnych i odnawialnych źródeł energii, pakowanie w karton bez plastiku i wieczko ze specjalną technologią „Pano Blue Seal”, która zapobiega migracji plastiku do produktu. Nasza firma posiada certyfikaty BRC i IFS, Demeter, Naturland, Biosuisse, BRC, IFS, KOSHER, USDA organic.

Nasz dział do spraw rozwoju produktów nieustannie tworzy nowe receptury, aby zaoferować naszym Klientom szeroką gamę pysznych produktów.
  • Parametry