• Producent - HIMALAYAN SALT lampy solne WŁOCHY

Od producenta: Nasza firma UOPsas została założona w Turynie (Włochy) w 1999 roku, a nasza główna misja ekologia, innowacja oraz realizacja międzynarodowych projektów, zgodnie ze zdrową i ekologiczną wizją.
W 2003 roku, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy różową sól himalajską, jej charakterystyczny kolor i historia natychmiast przykuły naszą uwagę.

Sól himalajska wydobywana jest w Pendżabie (Pakistan), na zboczach Himalajów. Sól ta jest używana nie tylko do gotowania, ale jej piękny kolor sprawia, że jest niesamowitym przedmiotem wyposażenia.
Lampy solne i przedmioty są wyrzeźbione z bloków surowej skały przez doświadczonych rzeźbiarzy.
UOPsas to firma rodzinna z młodym, rozwijającym się zespołem.

Sól himalajska wydobywana jest w Pendżabie (Pakistan), na zboczach Himalajów.

W naszym magazynie wszystkie produkty z soli himalajskiej są sprawdzane i wybierane pojedynczo, aby zagwarantować nasze standardy jakości, wagi i koloru.
Nasza sól himalajska posiada certyfikaty HACCP, BRC, ISO 9001, Sedex i BSCI.
Różowa sól himalajska powstała ponad 250 milionów lat temu, kiedy pradawne morze zostało pokryte lawą, a następnie zapieczętowane pod Himalajami. Lawa stworzyła naturalną barierę, która zapobiegała przedostawaniu się toksyn i innych zanieczyszczeń do soli. Ze względu na tę naturalną ochronę wiele osób uważa, że różowa sól himalajska jest najczystszą solą na ziemi.
  • Parametry