• Propolis - kit pszczeli - naturalny - 50g PIEŃKO

Działa bakteriobójczo i przeciwbólowo. Niezastąpiony jest także podczas leczenia schorzeń przewodu pokarmowego. Pomoże uporać się z wrzodami żołądka. Działa podczas zachorowań na anginę i nieżyt gardła. Ważną funkcję pełni również przy leczeniu antybiotykami. Zwiększa ich skuteczność.

Brak towaru
42.95
Wpisz swój e-mail
Dostępność Brak towaru

Opis

Propolis, zwany również kitem pszczelim, pochodzi z żywicy drzew (czasami krzewów) oraz wydzieliny powstałej z gruczołów pszczół. Jest on w pełni naturalnym środkiem, zawiera on liczne substancje, które wspierają nasze zdrowie.

Propolis został nazwany antybiotykiem XXI wieku. Jest skuteczny w walce z infekcjami, nadciśnieniem, hemoroidami, chorobami żołądka i nadżerkami. Pomaga także na dłużej zachować młodość. Przyspiesza gojenie się ran, również pooparzeniowych . Zalecany w schorzenia jamy ustnej, nosa i zatok oraz do leczenia grzybicy skóry i błon śluzowych.

Propolis sprawdza się również w zwalczaniu grzybów, a w szczególności tych, które występują na rękach, palcach i paznokciach. Ponadto sprawdza się przy grzybicy jamy ustnej, a dokładnie likwiduje pleśniawki. Roztwór z propolisu pomaga przy schorzeniach błony śluzowej, zatok, gardła, a nawet krtani.

Przeciwzapalne działanie propolisu wspiera pracę żołądka, pęcherzyka, dwunastnicy i cewki moczowej. Pomaga przy łuszczycy. Popularny był już w starożytnym Egipcie. Był używany w celu wzmacniania odporności organizmu, wykorzystywano go także do kremacji zwłok z uwagi na jego własciwości konserwujące. Był stosowany również do kremów i maseczek do twarzy oraz dodawany do kąpieli. Opóźniał on proces starzenia się skóry, a także łagodził i wygładzał cerę. I do dziś dnia wykorzystywany jest w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym ze względu na jego właściwości lecznicze i konserwujace.

Propolis jest zbierany przez pszczoły robotnice z wydzielin pączków drzew liściastych i iglastych.

Składniki:

100% propolis.

Masa netto:

50 gramów.

Właściwości i przeznaczenie:

  • Kit pszczeli zawiera w sobie mnóstwo związków chemicznych, wśród których można znaleźć białka, mikroelementy, witaminy, kwasy tłuszczowe, aldehydy, sterole, kumarynę, estry, flawonoidy, kwasy aromatyczne i związki fenolowe.
  • Działa bakteriobójczo i przeciwbólowo. Niezastąpiony jest także podczas leczenia schorzeń przewodu pokarmowego. Pomoże uporać się z wrzodami żołądka. Działa podczas zachorowań na anginę i nieżyt gardła. Ważną funkcję pełni również przy leczeniu antybiotykami. Zwiększa ich skuteczność. 

Stosowanie:

Użytkować zgodnie z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na propolis.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu.

Producent:

PIEŃKO Malwina Pieńko
21 - 500 Biała Podlaska
ul. Skoczylasa 8

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne
  • Producenci