• PŁYN DO MYCIA PODŁÓG POMARAŃCZOWO - MIĘTOWY ECO 1 L - EKOS

Skuteczny i wydajny płyn do czyszczenia podłóg i twardych powierzchni.

23.95
szt. Do przechowalni
Dostępność Średnia dostępność

SKŁADNIKI
Aqua (Water), Alcohol Denat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin, Potassium Cocoate, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Xanthan Gum, Potassium Oleate, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Citric Acid, Limonene.

Skład chemiczny: <5 % niejonowe środki powierzchniowo - czynne, anionowe środki powierzchniowo - czynne, mydła. Inne składniki: perfumy (olej z liści Mentha Arvensis, olej z nasion Citrus Aurantium Dulcis), Limonene.

OPIS
Skuteczny i wydajny płyn do czyszczenia podłóg i twardych powierzchni.
W płynie do podłóg Ekos użyto środki powierzchniowo czynne z surowców naturalnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Dzięki temu zagwarantowana jest równowaga w środowisku naturalnym.
Testowany na zawartość niklu, chromu i kobaltu (wartości <0.4 ppm)
Nie zawiera syntetycznych zapachów, barwników ani SLES
Jest bezpieczny dla Ciebie podczas stosowania oraz dla Twojej rodziny ponieważ nie zawiera EDTA, izotiazolinony, enzymów, fosforanów, syntetycznych substancji zapachowych i substancje pochodzenia zwierzęcego. Jest to ekologiczny środek ale zarazem bardzo skuteczny i wydajny.

SPOSÓB UŻYCIA
Użycie rozcieńczonego płynu: do dużych powierzchni rozcieńczyć 45 ml produktu (3 nakrętki) w pół wiadra wody (5 litrów). Na marmurowych powierzchniach, należy użyć 15 ml produktu (1 nakrętka) w pół wiadra wody (5 litrów).
Użycie nierozcieńczonego płynu: na małych powierzchniach (umywalki, wanny, armatura łazienkowa, blaty, plamy brudu.itp) wlać produkt na mokrą gąbkę lub bezpośrednio na powierzchnię, która ma zostać wyczyszczona. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością, spłukać czystą wodą.

UWAGI
Działa drażniąco na oczy. Zawiera olejek pomarańczowy i miętowy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.
W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Stosować ochronę oczu/twarzy. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Chronić przed dziećmi.

CERTYFIKAT: ICEA

KRAJ PRODUCENTA: Włochy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne
  • Producenci