• BORAKS CZTEROBORAN SODU 500G NATURO

15.35
szt. Do przechowalni
Dostępność Średnia dostępność

Boraks Czteroboran Sodu to sól sodowa kwasu borowego. Wykazuje on doskonałe  właściwości czyszczące i odkażające, dzięki którym związek ten jest coraz częściej stosowany w gospodarstwach domowych. Pozwala pozbyć się nawet szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Jest bezwonnym i bezbarwnym ciałem stałym, ale przede wszystkim również naturalnym preparatem. Stanowi dobrą alternatywę dla wielu środków chemicznych, które są na co dzień stosowane w naszych domach. Dowiedz się o nim więcej i sprawdź, do czego może się przydać!

Boraks i jego zastosowanie

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że boraks jest w dużym stężeniu jest związkiem toksycznym, podobnie jak i inne środki czyszczące. Oznacza to, że nieprawidłowo użytkowany — może podrażnić drogi oddechowe lub skórę. Należy więc stosować go z zachowaniem ostrożności i odzieży ochronnej. Nie wdychać, ani nie spożywać. Przechowywać należy go w chłodnym i suchym miejscu.
Rozcieńczony z wodą boraks poradzi sobie ze wszelkimi osadami, plamami, smugami czy brudem. Z jego pomocą wyczyścisz nawet zaschnięty piekarnik czy przypalony garnek. Jego zastosowanie nie ogranicza się jednak do kuchni — na jego bazie przygotujesz również tabletki do zmywarki czy proszek do prania. Boraks neutralizuje przykre zapachy, usuwa pleśń, udrażnia rury, wybiela pranie, a nawet jest stosowany jako nawóz dla roślin czy środek owadobójczy. Boraks PolBioEco to produkt, który obowiązkowo musi się znaleźć się w Twoim domu! Tak szerokie zastosowanie sprawia, że jest uniwersalny i skuteczny niemalże w każdej dziedzinie!

image

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci