• Producent - BONVITA HOLANDIA

Od producenta: Od ponad 25 lat oferujemy to, co najlepsze dla przyrody i ludzi dzięki naszym zrównoważonym produktom. Nieustannie wprowadzamy innowacje i eksperymentujemy, aby opracowywać nowe, odpowiedzialne produkty. Wierzymy w jakość żywności ekologicznej i oferujemy szeroką gamę organicznej kuwertury czekoladowej oraz wyrobów piekarniczych. To, co czyni nas tak wyjątkowymi, to fakt, że nasze produkty są nie tylko organiczne, ale także wegańskie, bez glutenu i laktozy. Nasze smakołyki mogą być spożywane jako alternatywa dla istniejących produktów, ale także dla osób, które chcą po prostu spróbować czegoś innego.

Ludzie stają się coraz bardziej świadomi tego, co jedzą, nie tylko dla siebie, ale także dla środowiska. Bonvita używa wyłącznie odpowiedzialnych składników, bez sztucznych dodatków. Kakao, którego używamy do naszych produktów, pochodzi w 100% ze sprawiedliwego handlu. Nasze wegańskie czekolady zamiast tradycyjnego mleka powstają na napoju ryżowym. Nasza wegańska czekolada jest równie miękka, kremowa i oczywiście pyszna jak zwykła mleczna czekolada.

Jednymi z pierwszych naszych były ekologiczne batoniki. Obecnie oferujemy również czekolady i produkty sezonowe, takie jak świąteczne oraz wielkanocne figurki z kuwertury czekoladowej. Oferujemy także krakersy z siemieniem lnianym.

Wierzymy, że w smaku naszych produktów odnajdziesz nasze zaangażowanie w to, co robimy i znów niedługo się spotkamy.
  • Parametry