• Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml

Składniki: Olej MCT z kokosa (średniołańcuchowe trójglicerydy kwasów tłuszczowych), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli, cholekalcyferol (wit. D z lanoliny).

34.85
szt. Do przechowalni
Dostępność Średnia dostępność

WITAMINA D3 FORTE 4000 IU MCT KROPLE

Suplement diety

Zawartość netto: 50 ml (500 porcji)

Składniki: Olej MCT z kokosa (średniołańcuchowe trójglicerydy kwasów tłuszczowych), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli, cholekalcyferol (wit. D z lanoliny).

Zalecane dzienne spożycie: 1 aplikacja.

Sposób użycia: Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Odmierzyć zalecaną porcję i dodać do wody, soku lub innego chłodnego płynu.

 

Zawartość w dziennej porcji (1 aplikacja):

Witamina D - 100 µg (4000 IU) 2000% RWS*

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

 

Warunki przechowywania: Przechowuj w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Nie zamrażaj. Suplement diety przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu. Suplement diety przeznaczony dla osób zdrowych powyżej 75 roku życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku z lekarzem lub farmaceutą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Możliwość występowania osadu - świadectwo obecności naturalnych składników, nie stanowi wady produktu.

 

 

Producent:

Aura Herbals Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 49/2

81-754 Sopot

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci