• Propolis - kit pszczeli - naturalny - 50g

Nnaturalny produkt pszczeli - Propolis 50g. Produkt wytwarzany przez pszczoły i zbierany przez doswiadczonych pszczelarzy. Inna nazwa produktu to Kit pszczeli.

40.95
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność Średnia dostępność

Opis

Propolis, zwany również kitem pszczelim, pochodzi z żywicy drzew (czasami krzewów) oraz wydzieliny powstałej z gruczołów pszczół. Jest on w pełni naturalnym środkiem, zawiera on liczne substancje, które wspierają nasze zdrowie.

Propolis został nazwany antybiotykiem XXI wieku. Jest skuteczny w walce zinfekcjami, nadciśnieniem, hemoroidami, chorobami żołądka i nadżerkami. Pomaga także na dłużej zachować młodość. Przyspiesza gojenie się ran, również pooparzeniowych . Zalecany w schorzenia jamy ustnej, nosa i zatok oraz do leczenia grzybicy skóry i błon śluzowych.

Propolis sprawdza się również w zwalczaniu grzybów, a w szczególności tych, które występują na rękach, palcach i paznokciach. Ponadto sprawdza się przy grzybicy jamy ustnej, a dokładnie likwiduje pleśniawki. Roztwór z propolisu pomaga przy schorzeniach błony śluzowej, zatok, gardła, a nawet krtani.

Przeciwzapalne działanie propolisu wspiera pracę żołądka, pęcherzyka, dwunastnicy i cewki moczowej. Pomaga przy łuszczycy. Popularny był już w starożytnym Egipcie. Był używany w celu wzmacniania odporności organizmu, wykorzystywano go także do kremacji zwłok z uwagi na jego własciwości konserwujące. Był stosowany również do kremów i maseczek do twarzy oraz dodawany do kąpieli. Opóźniał on proces starzenia się skóry, a także łagodził i wygładzał cerę. I do dziś dnia wykorzystywany jest w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym ze względu na jego właściwości lecznicze i konserwujace.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci