• Krzem Organiczny 200mg 60 wegekaps. z pędów bambusa

Składniki: ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa bambos Voss) standaryzowany na obecność 75% naturalnej krzemionki, inulina (korzeń cykorii), hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) (otoczka kapsułki). W skład preparatu wchodzi także inulina z korzenia cykorii, która pełni rolę naturalnego stabilizatora w kapsułce. Inulina zaliczana jest do prebiotyków. Suplement diety nie zawiera zbędnych: substancji wypełniających, adsorbentów, substancji wiążących, konserwantów, substancji powlekających, substancji poślizgowych.

25.45
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność Duża dostępność

Krzem należy do grupy podstawowych pierwiastków śladowych, niezbędnych dla organizmu człowieka. Jednym z najbogatszych źródeł krzemu jest bambus. Roślina ta pochodzi z tropikalnej części Azji. Preparat zawiera ekstrakt z pędów bambusa standaryzowany na obecność 75% naturalnie występującej krzemionki.

Każda kapsułka zawiera 265 mg wyciągu z pędów bambusa, w tym 200 mg organicznego krzemu.

Produkt jest odpowiedni dla diety wegetariańskiej i wegańskiej. Kapsułki zostały wytworzone z celulozy roślinnej.

Składniki:

ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa bambos Voss) standaryzowany na obecność 75% naturalnej krzemionki, inulina (korzeń cykorii), hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) (otoczka kapsułki).

W skład preparatu wchodzi także inulina z korzenia cykorii, która pełni rolę naturalnego stabilizatora w kapsułce. Inulina zaliczana jest do prebiotyków.

Suplement diety nie zawiera zbędnych: substancji wypełniających, adsorbentów, substancji wiążących, konserwantów, substancji powlekających, substancji poślizgowych.

 

Porcja dzienna zawiera:

ekstrakt z pędów bambusa 75% - 530 mg

w tym naturalna krzemionka - 400 mg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci