• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - HIMALAYAN SALT WŁOCHY

OPIS Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem, czy choćby spacerując bezpośrednio po burzy. W lampach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształów soli znajdującą się wewnątrz żarówką. Dzięki temu lampa solna poprawia jakość naszego otoczenia a tym samym naszego samopoczucia. W skład zestawu wchodzi: - około 2-3 kg bryła soli himalajskiej na drewnianej podstawce, - kabel o długości 120 cm i napięciu 250 V, - żarówka E14, 15 W.
Dostępność Duża dostępność
55.95
szt. Do przechowalni
W skład zestawu wchodzi - bryła soli o wadze ok. 3 kg w kształcie kuli na drewnianej podstawce, wysokość ok. 16 cm - biała oprawka na żarówkę, kabel z włącznikiem o długości 120 cm i napięciu 250 V, - żarówka E14, 15 W.
Dostępność Duża dostępność
121.95
szt. Do przechowalni
W skład zestawu wchodzi - bryła soli o wadze ok. 5,3 kg w kształcie koła z drewnianym motywem drzewa na drewnianej podstawce, wysokość ok. 25 cm - biała oprawka na żarówkę, kabel z włącznikiem o długości 120 cm i napięciu 250 V, - żarówka E14, 15 W.
Dostępność Duża dostępność
118.95
szt. Do przechowalni